adóazonosító-jel-kereső
Thu, 27 Oct 2022 20:38:11 +0000

A srácok mindent megtettek a kisebb arányú gólkülönbség eléréséhez, de nem voltunk egyenlő ellenfelek. – Klemenc Attila edző Békéscsaba Labdarúgó Akadémia – Ceglédi VSE 8:0 Virág, Sebella, Fömötör, Labancz, Szaniszló, Szegedi, Olgyay, Trepák, Tóth, Klimász, Fityó, Pálfalvi, Budavári Gól: – ​Edző: Klemenc Attila U14-es korosztály A második helyezett látogatott hozzánk, ami nem ígérkezett könnyű feladatnak számunkra. Az első félidőben helyenként jól játszva taktikusan fociztunk, a kapuk nem forogtak veszélyben, de azért a félidő végén sikerült megint egy potya ízű gólt kapnunk. Sajnos ez a második félidőre is meglátszódott, mert a vendég csapat jobb lett nálunk és megérdemelt a győzelme. A legfontosabb a mai meccsünkön az volt, hogy bemutatkozott Nagy Ákos (az U12-ből! ) csapatunkban és az első labdaérintéséből egy szépségdíjas találattal fel is iratkozott a góllövők közé. Gratula neki! – Farkas János edző Ceglédi VSE – Gödöllő 1:3 Gavaldik, Paulovics, Kriss, Tóth, Szaniszló, Szegedi, Barna, Kovács, Valkai, Szabó, Takács Cserék: Rimóczi, Klimász, Zsemlye, Nagy, Fömötör Gól: Nagy Jók: – ​Edző: Farkas János U15-ös korosztály Halvány első, magabiztos második játékrész.

1. Százhalombatta élő eredmények, végeredmények, következő meccs | Foci, Magyarország

10. Kellemes hétvégét képek
  11. Videón Milák Kristóf második világbajnoki aranya az idei vb-n | Az online férfimagazin
  12. A Mellékhatás fontos problémát feszeget | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál
NévjegyA Sofascore élő eredmények élő eseményei és fontos információkat nyújtanak. Kövesd kedvenc csapataidat élőben! A Sofascore -on az élő események automatikusan frissülnek, ezért nincs szükség kézi frissítésre. Események hozzáadásával a kedvencekhez, átláthatóbban követheted a mérkőzéseket, az eredményeket és a statisztikákat.

A 29. percben az igen élénk Cornides András (Szent Pál) került ismét helyzetbe, de fejese egy méterrel fölé szállt. Próbált kezdeményezni a hazai csapat, míg a Sashalom a hibákra várt, hogy kedvére kontrázhasson. A 40. percben Cornides Krisztián bal oldali szabadrúgása után Grószt előzte meg a kapus, a labda Cornides András elé pattant, kinek lövése alig kerülte el a bal felsőt. Az első játékrészben alig találtak egymáson fogást a csapatok, a Szent Pál ment előre becsülettel, míg a Tintahalak türelmesen vártak az adódó lehetőségekre. Egyet ki is használtak, de még egyáltalán nem volt lefutva a meccs. Gondolhattuk ekkor… A szünet után aztán beindultak a Halak. Három perccel a második félidő kezdetét jelző sípszó után Lőrincz László iramodott meg a baloldalon, négy embert is lerázott magáról, beadása Füzy Zsoltot találta meg szemben a kapuval, teljesen üresen, de a lövés pillanatában Szabó Dávid óriásit mentett, szinte vert helyzetből, szögletre. Az 52. percben viszont már nem volt kegyelem.

Lassú Tamás ügyvezető ezt az időszakot utólag a felkészülés nehézségeivel indokolta. Ezután azonban egyenesbe állt az együttes és győzelmeket szereztek és továbbra is az élén maradtak a harmadosztályban. Az utolsó fordulókban még egy vereség is belefért, így lett bajnok rajt-cél győzelemmel a Váchartyán. Még egy címet bezsebelhetett a gárda, hiszen a csapat kiváló támadója, Krasnyánszki Martin 35 találattal gólkirály is lett (a Göd II. labdarúgójával, Szabó Gáborral holtversenyben) A sikerek kovácsai a kispadon egymás mellett ülő Fenyvesi Boldizsár edző és Lassú Tamás ügyvezető voltak: "Teljesítettük azt, amit a bajnoki év indulásánál elterveztünk, elsők lettünk, és magasabb osztályba léphetünk. Természetesen örülünk Krasnyánszki Martin gólkirályi címének, nem vitás, átlagon felül teljesített, de a csapat valamennyi tagja mindent megtett a siker érdekében. Hozzájárult az is, aki a füvet nyírta, a pályát vonalazta, vagyis mindenki részese ennek a sikernek. Most új feladatok várnak ránk, melyeket meg kell oldani a bajnoki rajtig. "

Nagy iramot diktálva felőröltük ellenfelünket és megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak. – Kemenes György, edző Ceglédi VSE – Balassagyarmat 4:1 (3:1) Kis Cs. – Szarvas G., Puskás V., Kovács R., Simon P. – Orlov L., Menich B., Katona G. – Faragó M., Horváth Z., Gulyás T. Gulyás T. helyett Boros D. Orlov L. helyett Angyal M. Gól: Faragó M. (2), Gulyás T., Katona G. ​Jók: Szarvas G., Kovács R., Katona G., Faragó M. ​Edző: Kemenes György További eredmények: U19 Lányok Ceglédi VSE – Gyulai Amazonok 3:0 (nem állt ki az ellenfél) U16 lányok Hódmezővásárhely – Ceglédi VSE 3:0 (nem volt ki a csapatunk) U12-es csapatunk mellett az U16-os lányok is harmadik helyen végeztek a bajnokságban. Gratulálunk!

pest megye foci eredmények pro
A hétvégén a lányok és az U12, U13-as korosztályaink is befejezték a 2018/2019-es szezont. Ezzel két bronzérem vált biztossá! U12-es korosztály Először is gratulálok a csapatomnak a bronzérem megszerzéséhez és az egész bajnokság során nyújtott játékához! Büszke vagyok a fiúkra! Utolsó bajnoki mérkőzésünkön a már abszolút bajnok Békéscsabai Akadémia otthonában vendégszerepeltünk és sajnos sérülés, valamint betegségek miatt foghíjasan kellett pályára lépnünk. Ettől függetlenül a mérkőzés nagy részében méltó ellenfelei voltunk a jobb erőkből álló ellenfélnek. A második félidő közepéig bírtuk a tempót tartani, utána viszont elfáradt a csapat és sajnos az egy cserénk kevés volt a frissítéshez. A hétvégén a Bozsik Tornákon való szereplésünk is véget ért, az U11-el vegyes csapatot alkotva két jó mérkőzést játszottak a fiúk, amelyen egy győzelem és egy vereség a lett a mérleg. Gratulálok a fiúknak a Bozsik-tornákon nyújtott teljesítményükhöz! – Szepes Richárd edző Mérkőzés eredmény: Békéscsaba Labdarúgó Akadémia – Ceglédi VSE 5:1 Csapat: Békési Bulcsú, Fazekas Levente, Hornyik Dominik, Kneif Martin, Konrád Ákos, Mocsári Zétény, Nagy Ákos, Oláh Zsolt, Sebők Bálint, Sebők Barnabás, Velkey Paul Gól: Sebők Barnabás Edző: Szepes Richárd U13-as korosztály Sajnos nem tudtuk elrontani a bajnoki címet ünneplő hazaiak napját.

(Hozzáférés: 2015. ) Labdarúgásportál • összefoglaló, színes tartalomajánló lap

Elhunyt Fekete Miklós 2018-10-10 09:52:49Október 3-án, szerdán, életének 74. esztendejében rövid betegség után elhunyt Fekete Miklós egykori élvonalbeli játékvezető, a Pest Megyei Labdarúgó Szövetség korábbi alelnöke, később ügyvezető elnöke, majd elnöke, aki két ciklusban is tagja volt a Magyar Labdarúgó Szövetség elnökségének. Elhunyt Demeter Miklós játékvezető 2018-01-22 17:53:16Január 20-án, szombatra virradó éjjel tragikus körülmények között életét vesztette Demeter Miklós (képünkön) egykori kitűnő Pest megyei játékvezető. Pest: életet mentett a játékvezető 2017-11-20 17:54:20Sajnálatos módon, a hétvégén ismét egy játékvezető, jelesül Molnár László lélekjelenlétére és kitűnő helyzetfelismerésére volt szükség ahhoz, hogy egy labdarúgó-mérkőzésen ne történjen tragédia. Életet mentett a játékvezető 2017-10-27 10:59:47Nem sok híja volt, hogy nem történt végzetes tragédia a Diósd-Érd U. 15-ös mérkőzésen Pest Megyében. Fociztak a játékvezetők 2015-12-01 19:48:10Komárom, Heves, Tolna, Somogy, Pest, Győr-Sopron, Veszprém (Tapolca), és Fejér megye játékvezetői focitornát rendeztek.