elektromos-nyakörv-vélemények
Thu, 27 Oct 2022 18:16:12 +0000

Folyton nézegettem a Sportot, hogy a helyi srácok, a Boces, meg a Pala befértek-e valamelyik utánpótláscsapat kezdőjébe az ETO-ban, majd jött minden, aminek kellett: bérlet, mez, utazások. Akikkel elindultam ezen az úton, mára csak apu maradt, papának, körinek, Zsiga bácsinak ezúton is mindent köszönök. Ők is eszembe jutottak, amikor vasárnap ott álltam az Arénában a Vardar elleni meccs lefújásakor. Hangom az nem sok volt ("Majd holnap énekelj kicsit" – jött egy SMS), könnyem volt pár, de hát mindent felülírt az öröm. Rendben, ez nem foci, hanem kézilabda, de azért ma már ez jelenti az ETO-t. A tudományosan ma már tudatos kiválasztásnak, utánpótlás-koncepciónak nevezett folyamatokat már a kilencvenes években használták arrafelé, a megyei lapokban voltak tehetségkutatókról, kézilabda-osztályokról szóló hirdetések, jöttek a Balázs-kupák, idővel pedig a pénz és az eredmények. Volt itt például Keksz, Graboplast, több mint tíz éve meg volt és van Audi. És vannak BL-győzelmek. Hogy a harmadik, a legfrissebb a saját nevelésű játékosoknak mit jelent, bele sem merek gondolni.

Replika mezek, labdák - Decathlon

lejárt7 231 Ft 8 030-Készlet erejéig Labda a kézilabda számára Softee? Softee Equipment Fehér MOST 12067 HELYETT 7834 Ft-ért! lejárt7 834 Ft 8 633-Készlet erejéig Labda a kézilabda számára Softee 2330lejárt9 183 Ft 9 982-Készlet erejéig Kézilabda, verseny, női SELECT FORCE DBlejárt7 267 Ft 9 057-Készlet erejéig Kézilabda SELECT KETO SOFT 2-es méretlejárt7 267 Ft 9 057-Készlet erejéig Labda a kézilabda számára Softee Heros 5 Kék MOST 16821 HELYETT 10922 Ft-ért! lejárt10 922 Ft 11 721-Készlet erejéig Labda a kézilabda számára Softee Heros 5 Kék MOST 16618 HELYETT 10791 Ft-ért! lejárt10 791 Ft 11 590-Készlet erejéig NIKE FERENCVÁROS FÉRFI KÉZILABDA MECCSMEZ L-ES (GYŐRI)lejárt19 999 Ft 21 098-2022-08-14 18:34:33 Labda a kézilabda számára (Felújított B) MOST 17328 HELYETT 5407 Ft-ért! lejárt5 407 Ft 6 206-Készlet erejéig Labda a kézilabda számára Softee? Softee Equipment Sárga MOST 21624 HELYETT 14043 Ft-ért! lejárt14 043 Ft 14 842-Készlet erejéig Labda a kézilabda számára (Felújított B) MOST 17539 HELYETT 3505 Ft-ért!

Irányítószám

rigmus. Lassan indult be a góltermelés, hat percig 1-1 állt az eredményjelzőn, ezután viszont a Győr egy 10-0-s sorozattal ellépett riválisától, amely a szünetre megfelezte a különbséget. A második félidőben is tartotta magabiztos előnyét a Győr. Az utolsó öt percben Görbicz – az állva ünneplő közönség buzdítása mellett – irányítóként szerepelt pályafutása 750., utolsó győri mérkőzésén, amelyen háromszor volt eredményes. "Jó volt ilyen közönség előtt, irányítóként befejezni a pályafutásomat" – értékelt az M4 Sportnak Görbicz. Kiemelte: élvezte a mérkőzést, ugyanakkor elfáradt a végére, és folyamatosan az járt a fejében, hogy az utolsó mérkőzését játssza. Saját bevallása szerint ez meg is látszott a teljesítményén. A veszprémi születésű, de győri nevelésű, irányítóként és balszélsőként szerepelt Görbicz 2007-ben egy Debrecen elleni bajnoki meccsen volt a legeredményesebb, amikor 18 gólt szerzett. A válogatottban 2006-ban 16-szor talált be az oroszoknak, a BL-ben pedig három alkalommal is eljutott 13 gólig.

Moson

2009-ben a győriekkel BL-döntős volt, ahol a dán Viborg ellen egy góllal maradtak alul. A döntőben Görbicz sérülése miatt nem játszhatott. [9]2007 és 2010 között a válogatottbeli legjobb eredménye a 2008-as olimpiai negyedik hely volt. A 2009-es vb-n 9., 2010-es Eb-n csak 10. lett a válogatott, a 2011-es vb-re pedig nem jutottak ki. 2012 februárjában újabb ötéves szerződést kötött az ETO-val. [10] Klubcsapatával 2009 után újra BL-döntős volt, azonban ismét nem sikerült a végső győzelem. Ezúttal a Budućnost Podgorica csak idegenben lőtt több góllal nyert. [11] Görbicz lett a sorozat gólkirálya, azonban az ezért járó díjat szomorúan vette át. [12] Az év végén a válogatottal bronzérmes lett az Eb-n. 2013-ban végül teljesült egyik álma, a győri csapattal BL-győzelmet szerzett. [13] A Bajnokok ligája történetének első Final Fourjában 2014-ben Görbicz a döntőig vezette csapatát, ahol a ŽRK Budućnost Podgorica csapatát verték magabiztosan. A döntőben Görbicz volt csapata legeredményesebb játékosa, 7 gólt is szerzett, ezzel a győri csapat megvédte BL-címét.

Kézilabda mez györgy ligeti

Fotó: MTI - Szigetváry Zsolt Nekem kicsit más a győri kézilabdázók BL-győzelme. Több, személyesebb. Kiírni magamból mindent? Az talán most lehetetlen. Senki se sértődjön meg, de nekem azért más, ha a Győr nyeri meg a Bajnokok Ligáját és más, ha ezt másik csapat nyeri meg. Több évtizedes kötődést nagyon nehéz felülírni. Én Győr mellől, Ácsról származom, és úgy a nyolcvanas évek eleje óta van kötődésem az ETO-hoz. Persze, a labdarúgással kezdődött minden. 1981-ben voltam először bajnokin az akkor Magyarország legmodernebb stadionjának számító létesítményben, komoly sírások árán lemaradtam pár nemzetközi kupameccsről (visszagondolva, talán az 1982 őszén játszott, Standard Liege elleni BEK-meccs fáj a legjobban, amikor az idegenbeli 0-5 után a Győr a 60. percben úgy vezetett 3-0-ra, hogy három kapufát is lőtt, aztán elfogyott a szusz, az eredmény meg maradt), míg végre 1986-ban egy Dinamo Minszk elleni UEFA-kupa-visszavágón letudtam az első ilyet is. Emlékszem, németóráról kellett elkérni, egész nap csak ez foglalkoztatott, aztán 16 ezer néző előtt 0-1 lett a vége, de az idegenbeli 4-2 után ez is elég volt a továbbjutáshoz.

Nyitvatartás

Mit gondolsz, mi az, amitől jobb lehetne?

Kézilabda mez györgy

Kézilabda Mez - Sport termék kereső

13-as mezszámát visszavonultatták. [19][20]2020. október 11-én, az Odense elleni hazai Bajnokok Ligája-találkozón megszerezte pályafutása 1000. gólját a sorozatban. [21]2021. június 4-én, a Mosonmagyaróvár ellen játszotta utolsó mérkőzését a Győrben, amely a találkozót követően visszavonultatta 13-as mezszámát. [22]2021. július 1-től a Győri Audi ETO sportigazgatójának nevezik ki. [23] 2022. április 5-én a Győri Audi ETO elnökének választották. [24] Díjai, elismeréseiSzerkesztés Győri Graboplast ETO II. -LRI-Malév SC.

Péntek este lejátszotta pályafutása utolsó mérkőzését Görbicz Anita, a Győri Audi ETO klublegendája, ötszörös Bajnokok Ligája-győztes, 13-szoros magyar bajnok és 233-szoros válogatott kézilabdázó, a sportág történetének egyik legnagyobb alakja. A bajnokságban ezüstérmes ETO és bronzérmes Mosonmagyaróvár szezonzáró mérkőzése 26-20-as győri győzelemmel végződött, amit egy megható búcsúünnepség követett, az ETO több játékosától is elköszönt, Bartha Csaba klubelnök pedig bejelentette, a Rosztov-Donhoz igazoló Eduarda Amorim 18-as és a visszavonuló Görbicz Anita 13-as mezszámát visszavonultatja a klub, utóbbi ünnepélyes keretek között, a játékostársak közreműködésével meg is történt. Karrierjét az ETO sportigazgatójaként és a magyar szövetség alelnökeként folytató Görbicz győzelemmel, könnyes szemmel és egy megható beszéddel köszönt el a győri közönségtől, akik hosszú perceken át, felállva tapsolták. Görbiczet már a találkozó előtt köszöntötték, 13 perc elteltével pedig – ez volt a mezszáma – felhangzott a lelátón a "Görbe, Görbe! "